Ponúkame certifikované brikety

 

 
 
Dodávame palety pre Weber terranova
 
Oprava paliet, palety pre Kaufland, recyklácia dreveného odpadu
 
Profesionálne palety pre Lagermax
 
Našepalety využíva aj obchodný reťazec Lidl
 
Vykupujeme palety,predávame palety, palety od nás má aj MILSY
 
Kvalitu našich paliet si pochvaľuje aj firma LIEHOVARY a LIKÉRKY

Palety predaj

Predaj paliet

  • Výhodný predaj paliet                                                                                                     Kontaktujte nás, výkup paliet, palety na predaj, opravy paliet

 

Zháňate lacné palety? Využite spoľahlivého nás ST-Pride s.r.o. Výhodne Vám predáme euro palety aj Vám predáme štandardné palety. Môžete si vybrať, či si prajete palety úplne nové, alebo použité palety .Garantujeme Vám kvalitu podľa u nových paliet i použitých paliet, či opravených paliet.

 

  • Garantovaná kvalita predávaných paliet

 

Všetky palety, ktoré Vám predáme spĺňajú predpísané normy. Na kvalitu sa môžete spoľahnúť presne podľa akostných tried. Výroba paliet i opravy paliet prebiehajú na moderných strojoch, ktoré zaručujú špičkovú kvalitu aj dlhú životnosť euro paliet i štandardných paliet. Môžete sa spoľahnúť, že Vám predáme palety, len garantovanej kvality.


Objednajte si palety s garantovanou kvalitou!

 

 

  • Nízke ceny predávaných paliet

 

Ak chcete za predaj euro paliet, alebo za predaj štandardných paliet platiť naozaj čo najmenej, môžete si s nami dohodnúť množstevné zľavy. Vždy sa snažíme o individuálne podmienky, presne podľa objednaného množstva paliet, jedine tak budete platiť toľko, koľko je len nevyhnutne potrebné.

 

Ak vyžadujete naozaj kompletný servis a nechcete sa o nič starať, kontaktujte nás a dohodnite si individuálne podmienky. Povedzte nám Vaše presné požiadavky a my Vám všetko zariadime a zaistíme vrátane dopravy. Predáme Vám palety za nízke ceny. Pokiaľ si budete priať zabezpečiť opravy paliet, výkup euro paliet, alebo výkup štandardných paliet, poprípade výrobu paliet všetko pre Vás vo veľmi krátkom čase zabezpečíme.Dôležitou činnosťou našej spoločnosti je výkup paliet. Ide o výkup paliet, ktorý je možné uskutočniť na našich výkupnách. Na týchto priestoroch sa výkup paliet vykonáva individuálne.

 

Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je predaj paliet. Podmienky pre predaj paliet sa vždy dojednávajú individuálne, kedy sa vždy dojednáva to ako rýchlozákazník palety požaduje, kto zabezpečí dopravu, akou sú u predaja paliet platobné podmienky. Súčasťou predaja paliet je aj možnosť prevzatia kompletného paletového servisu vr. opráv, odkúpenia, výmeny, likvidáciu paliet.

 

Predaj paliet je možné uskutočniť osobne na našich prevádzkach.